banner isbank

Starcity AVM Çanakkale Zaferi Ödüllü Satranç Turnuvası Başlıyor

starcity2015 afis R1Çanakkale zaferinin 100.Yılı anısına 14-15 Mart 2015 tarihlerinde STARCITY AVM sponsorluğunda ödüllü satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuva minikler 8 yaş altı (80 kişi), küçükler 10yaşaltı (40 kişi) ve yıldızlar 14 yaş altı (40 kişi) olmak üzere üç kategoride yapılması planlanmıştır. Satranç turnuvası tek gün hızlı satranç (15dk.+5sn. eklemeli) olarak 14 Mart cumartesi günü minikler 8 yaş altı kategorisinde, 15 Mart pazar günü ise küçükler 10 ve yıldızlar 14 yaş kategorisinde yapılacaktır. Detaylı bilgi ve programı ilgili yönergeden ulaşabilirsiniz. Turnuva kayıtları online olarak www.istanbul.tsf.org.tr ve starcity turnuva yetkililerince yapılacaktır. Turnuva kayıtları 26 Şubat 2015 Perşembe saat 16.00'dan itibaren açılacaktır.
DUYURU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları önemle rica olunur. Her kategoride başvuru sırasına göre kontenjan sonrası kayıtlar yedek kayıt olarak değerlendirilir. Kayıtlar kapatıldıktan sonra doğum tarihine göre kategorilere yerleştirilecektir.
DUYURU2: Turnuva kayıtları kontenjan dahilinde sona ermiştir. Turnuva kayıtları kategorilere göre kontrol sonrası yayımlanacaktır.
     pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi     Turnuva Sonuçları  

Banner - Market

tsf market_ban