banner isbank

Eyüp Belediyesi 19 Mayıs Haliç Satranç Turnuvası

eyup2015 afis small1Eyüp Belediyesi tarafından 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Eyüp Belediyesi 19 Mayıs Haliç Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Eyüp Belediyesi Haliç Nikah Salonu ve Kültür Merkezi salonunda düzenlenecektir. Turnuva 7 tur isviçre sistemi ile 15dk+5sn düşünme süresinde 4 rating kategorisinde düzenlenecektir. 4 kategoride dereceye girecek sporcular Eyüp Belediyesinden çeşitli ödüller kazanacaktır.
Turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr internet sitesi üzerinden online kayıt sistemiyle 6 Mayıs 2015 Çarşamba 21.00 dan itibaren başlayacaktır. Her kategori için ilk 120 kayıt asıl kontenjan olacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır. 
DUYURU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları önemle rica olunur. Kayıt sırasında kategori seçilmemesi veya yanlış kategori seçimi durumunda, kayıtlar kapatıldıktan sonra sporcu doğru rating kategorisine yerleştirilir (kontenjan dahilinde) ve başvuru sırası geçerli olur. Üst kategoriye kayıt durumunda, üst kategoride kontenjan uygunluğuna göre son başvuru tarihi sonrası başvuru değerlendirilir. Her kategoride kontenjan sonrası kayıtlar yedek kayıt olarak değerlendirilir.
DUYURU2: Turnuva kayıtları sona ermiştir. Sporcu listesi her kategori için asıl ve yedek olarak haberin devamında yayımlanmıştır. (Son güncelleme: 18.5.2015, 23.00)
   pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi    ULAŞIM    jpgFOTO
Sporcu Listeleri: A-KATEGORİSİ    B-KATEGORİSİ   C-KATEGORİSİ   D-KATEGORİSİ 

Banner - Market

tsf market_ban
istanbul hizli2014 afis small
besiktasbel afis 2015
isd22subat small
KSM Seri afis small
gsturnuva2014 afis small
29 ekim afis
fetih afis R1