banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL



İSD İlhan Arif Sezer 3. Anma Satranç Turnuvası

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2016-11-03 20:00:00



Toplam Kayıt: 158
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
ARDA BURHAN ÜRKMEZ İSTANBUL 0 0 B Kategorisi (1800-)
AHMET ZEYD GÜNAL İSTANBUL - 1075 ??
ARMAN DURMUŞ ANTALYA 1602 B Kategorisi (1800-)
ALPER GÜNGÖR ÇORUM 1288 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMED TAŞKAYA KARAMAN 1973 2031 ??
SÜLEYMAN ÇOBAN İSTANBUL 1670 1675 B Kategorisi (1800-)
UĞUR KESMEN İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
ALPTEKİN AVCI İSTANBUL 1459 1501 B Kategorisi (1800-)
OSMAN CEYLAN İSTANBUL 1433 1493 ??
SERKAN YALIMAN İSTANBUL 1293 B Kategorisi (1800-)
EROL EGE GENÇDUR SAMSUN 0 1061 B Kategorisi (1800-)
BERKE GÜNCAN ANTALYA 2029 2047 ??
VEDAT GÖDEKDAĞ DENİZLİ 1422 1556 B Kategorisi (1800-)
ANIL ÖZKAN İSTANBUL 1471 ??
BAYRAM EMRE DUYU İZMİR 1377 ??
TOLGA KAYA ESKİŞEHİR 1421 ??
EMRE DEMİRBAŞ KARAMAN 1750 1770 B Kategorisi (1800-)
EMİR MERT SARAÇ İSTANBUL 0 ??
MEHMET BAYAR İSTANBUL 1297 B Kategorisi (1800-)
AHMET SAYKAN İSTANBUL 1631 1624 B Kategorisi (1800-)
NİYAZİ BEKİRHAN ALAOĞLU BOLU 1807 A Kategorisi (1800+)
BARIŞ TAŞMALI İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
HAKAN ELYILDIRIM İSTANBUL 1629 1633 B Kategorisi (1800-)
ALİ KONUK İSTANBUL 1798 1831 A Kategorisi (1800+)
ANDREI YASSIBAŞ İSTANBUL 1289 B Kategorisi (1800-)
ATAGÜN KARAYEL KARAMAN 1975 A Kategorisi (1800+)
SEYFETTİN NALBANTOĞLU BURSA 1445 B Kategorisi (1800-)
ARİF YAYILKAN ÇANKIRI 1069 B Kategorisi (1800-)
RECEP BOZKURT İSTANBUL 1273 B Kategorisi (1800-)
EMRE SENAR BOZKURT İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
GÜRAY ÜLTANIR İSTANBUL 1350 1388 B Kategorisi (1800-)
RENAS SİMAVİ İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
BÜLENT ÇIBIK İSTANBUL 1647 1687 B Kategorisi (1800-)
HAYATİ TOKSAN ORDU 1573 1623 B Kategorisi (1800-)
HÜSNEGÜL DEMİRCİ İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
HAKAN ŞAHİNOĞLU İSTANBUL 1835 1843 A Kategorisi (1800+)
BATU ALP İSTANBUL 1421 ??
ŞEYMA YILMAZ ÇORUM 1628 B Kategorisi (1800-)
VELİ TÜÇ İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
MİRE DENİZ DOĞAN AYDIN 2044 1978 A Kategorisi (1800+)
ÇAĞATAY AYDIN İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
İBRAHİM ENES ÇOŞKUN İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
VOLKAN SEZGİN İZMİR 1697 1780 B Kategorisi (1800-)
ALİ EMRE YAZICIOĞULLARI İSTANBUL 1638 1741 B Kategorisi (1800-)
STANİSLAV TROFİMOV İSTANBUL 1674 1654 B Kategorisi (1800-)
MEHMET HAKAN YARIMAĞA BURSA 1823 A Kategorisi (1800+)
KAMİL ŞEN BURSA 1428 B Kategorisi (1800-)
FADIL ÇELİK İSTANBUL 1215 B Kategorisi (1800-)
UTKU TOKSUN İSTANBUL 1420 1411 B Kategorisi (1800-)
HASAN KAYA İSTANBUL 1128 B Kategorisi (1800-)
GÜRSOY ERDOĞAN İSTANBUL 1731 1713 B Kategorisi (1800-)
TANER GÜNEL İSTANBUL 0 ??
OSKUN ANAR İSTANBUL 1802 1842 A Kategorisi (1800+)
ONUR YILDIZ BALIKESİR 1264 ??
SERKAN KASAPOĞLU İSTANBUL 1194 B Kategorisi (1800-)
MEHMET FATİH KARABULUT ÇANAKKALE 1227 B Kategorisi (1800-)
BEKİR ÇİFTÇİ HAKKARİ 0 B Kategorisi (1800-)
HAKAN YILDIRIM İSTANBUL 1100 B Kategorisi (1800-)
HARUN KURKUTATA İSTANBUL 1480 B Kategorisi (1800-)
ÇETİN DEMİRKOL İSTANBUL 1761 B Kategorisi (1800-)
MURAT KAÇAN MUĞLA 1646 1475 B Kategorisi (1800-)
CANER EKİCİ ÇORUM 1713 1761 B Kategorisi (1800-)
(CM)BAHADIR ÖZEN İSTANBUL 2500 2242 A Kategorisi (1800+)
İLKER PAZARCIOĞLU NEVŞEHİR 1662 B Kategorisi (1800-)
ARİ KİREMİTCİYAN AYDIN 1924 2074 A Kategorisi (1800+)
MUSTAFA YILDIZ ELAZIĞ 1398 B Kategorisi (1800-)
AHMET GÜNER İSTANBUL 1436 B Kategorisi (1800-)
ARTUN ÖZBÜLBÜL İSTANBUL 1227 B Kategorisi (1800-)
EMRE AKDAŞ MALATYA 1591 B Kategorisi (1800-)
İBRAHİM KIZIL İZMİR 1287 1427 B Kategorisi (1800-)
HALİL ARSLAN İSTANBUL 1485 B Kategorisi (1800-)
BASHAR BAI İSTANBUL 2007 A Kategorisi (1800+)
FEHMİ KABAN İSTANBUL 1294 B Kategorisi (1800-)
YILMAZ ALPEREN KENAN KAYSERİ 1442 ??
SİNAN MERT SAVCI İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
DENİZ ZEYBEK ADANA 1118 B Kategorisi (1800-)
ASIM TURAN ÇORUM 1807 1968 A Kategorisi (1800+)
ŞERAFETTİN EKİCİ İSTANBUL 1579 B Kategorisi (1800-)
AYHAN ANIL ANKARA 1852 1837 A Kategorisi (1800+)
MUSTAFA KEMAL ÖZER İSTANBUL 0 ??
PELİN NUR KEF TEKİRDAĞ 1482 1556 B Kategorisi (1800-)
NİYAZİ CAN AVCU İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
YİĞİT KILIÇ İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
KUZEY CANPOLAT İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
RECEP ÇOLAKOĞLU İSTANBUL 1657 B Kategorisi (1800-)
NAZMİ ELMASTAŞ İSTANBUL 1260 B Kategorisi (1800-)
MAHİR METE KUL İSTANBUL 1664 B Kategorisi (1800-)
RECEP TAŞKIRAN İSTANBUL 1912 A Kategorisi (1800+)
RAFAEL DEMİRCİ İSTANBUL 1611 B Kategorisi (1800-)
EFE YALÇINKAYA İSTANBUL 1315 B Kategorisi (1800-)
MEHMET SORGUN İSTANBUL 0 0 B Kategorisi (1800-)
EYÜP ATAR İSTANBUL 1526 B Kategorisi (1800-)
VELİ KARAGEDİK İSTANBUL 1171 B Kategorisi (1800-)
MEHMET EMİN KARAGEDİK İSTANBUL 1384 1346 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMED MAHİR VARLIOĞLU KIRIKKALE 1609 1590 B Kategorisi (1800-)
TÜRKER KINATAŞ İSTANBUL 1788 B Kategorisi (1800-)
TUNCA BOZBIYIK TEKİRDAĞ 1797 1780 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMET ÇEVİK İSTANBUL 1447 B Kategorisi (1800-)
ALİ AKÇAKOCA İSTANBUL 1684 1514 B Kategorisi (1800-)
RAHMETULLAH ÖRAL BOLU 1203 B Kategorisi (1800-)
ADNAN MESİH SAYGILI İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMET CAN KACAN İSTANBUL 0 ??
ERSİN KAYGAN İSTANBUL 1403 B Kategorisi (1800-)
YAVUZ ÖZKAN İSTANBUL 1328 B Kategorisi (1800-)
HAKAN DEMİRKAN İSTANBUL 0 ??
BİLAL HAMZA DEMİRKAN İSTANBUL 1061 ??
MUSTAFA KADRİ YEKELER İSTANBUL 0 0 B Kategorisi (1800-)
UMUTCAN GÜNER İSTANBUL 0 1137 B Kategorisi (1800-)
OĞUZHAN EKEN İSTANBUL 0 1461 B Kategorisi (1800-)
MEHMET FATİH AYDIN İSTANBUL 1555 0 B Kategorisi (1800-)
AYDIN ÇİL İSTANBUL 1925 0 A Kategorisi (1800+)
EREN YAZI İSTANBUL 0 ??
Halil TAŞ İSTANBUL 1633 1761 B Kategorisi (1800-)
HARUN MURATOĞLU İSTANBUL 1819 1831 A Kategorisi (1800+)
YASİN YILDIRIM İSTANBUL 1619 B Kategorisi (1800-)
METE HAN KURT İZMİR 1488 1509 B Kategorisi (1800-)
ORUÇ CAN ÖZER İSTANBUL 0 0 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMED AYBARS ÇORUM 1224 B Kategorisi (1800-)
CELAL GÜLTEKİN ŞANLIURFA 1540 1631 B Kategorisi (1800-)
SERKAN KAYA İSTANBUL 0 1332 B Kategorisi (1800-)
ÖMER ORAK İSTANBUL 0 ??
MUSTAFA OSMANOĞLU İSTANBUL 1541 B Kategorisi (1800-)
MEHMET TÜRK İSTANBUL 1659 1531 B Kategorisi (1800-)
YAĞIZ ÇINAR AKIN İSTANBUL 1737 B Kategorisi (1800-)
YILDIRIM KÜLOĞLU KASTAMONU 1703 1575 B Kategorisi (1800-)
ABDULMECİT KINATAŞ İSTANBUL 1698 B Kategorisi (1800-)
DENİZ ÖZBEK İSTANBUL 1659 1707 B Kategorisi (1800-)
İLHAN SERHAT SALMAN ÇORUM 1831 A Kategorisi (1800+)
ÇETİN ÖNEY İSTANBUL 1729 1499 B Kategorisi (1800-)
SEDAT ÖZYİĞİT İSTANBUL 1415 1440 ??
İNAN SOYDAN İSTANBUL 1538 1589 B Kategorisi (1800-)
BUĞRA KARADEMİR İSTANBUL 1335 1472 B Kategorisi (1800-)
KAYIHAN ÖZTÜRK İSTANBUL 1714 1513 B Kategorisi (1800-)
MURAT EMRE KALENDER İSTANBUL 1314 B Kategorisi (1800-)
CEMAL YAVUZ KÖRPEFİLİZ İSTANBUL 1162 ??
ÖMER FARUK KALENDER İSTANBUL 1368 0 B Kategorisi (1800-)
ERDEM KABACA İSTANBUL 1471 1480 B Kategorisi (1800-)
UĞUR DURSUN İSTANBUL 1255 B Kategorisi (1800-)
MEHMET ALİ KUSEYRİ İSTANBUL 2030 2063 A Kategorisi (1800+)
AHMET FARUK TANTEKİN İSTANBUL 0 ??
AHMET AYKUT İSTANBUL 1679 1710 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMED TALHA SAYGILI KIRIKKALE 1403 B Kategorisi (1800-)
ALİ BÜLENT ÖZVEREN BOLU 1998 A Kategorisi (1800+)
ADEM AVCI İSTANBUL 1262 1168 B Kategorisi (1800-)
AYDIN SATICI MUĞLA 1810 1841 A Kategorisi (1800+)
LAZIZ YUNUSOV İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
BERKAY ÇELİK SAKARYA 1909 1994 A Kategorisi (1800+)
İLHAN BERKEHAN MERSİN 0 B Kategorisi (1800-)
DURU EMİR İSTANBUL 0 B Kategorisi (1800-)
SAFİYE AYDUĞAN MANİSA 0 B Kategorisi (1800-)
AVNİ SAMET MORALI MANİSA 1755 1609 B Kategorisi (1800-)
BERKAY EKİNCİ İSTANBUL 1739 1783 B Kategorisi (1800-)
NACİ ELMALI İSTANBUL 1447 1451 B Kategorisi (1800-)
MUHAMMED SİNAN GÖNÜLLÜ ÇORUM 1738 1788 B Kategorisi (1800-)
BERKAY DALOĞLU ÇORUM 1693 1756 B Kategorisi (1800-)
DORUK EMİR İSTANBUL 1273 B Kategorisi (1800-)
HAMZA OĞUZ ŞENSES İSTANBUL 1317 1270 B Kategorisi (1800-)
GİZEM KAHYA ORDU 1681 1757 B Kategorisi (1800-)
23nisan afiss_yan
 istkulupler2018 afiss_yan
banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase