banner isbank

TÜGVA İstanbul Liseler Satranç Turnuvası

tugva2018 afisTürkiye Gençlik Vakfı İstanbul (TÜGVA İstanbul) tarafından 24-25 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul geneli tüm liselerde öğrenim gören öğrencilerin katılımına yönelik satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuva Bayrampaşa Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar sayfanın devamında online kayıt yöntemiyle başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi
KAYITLARLA İLGİLİ BİLGİ:
- Turnuva kontenjanı her kategoride 100, toplamda 200 sporcu katılımı ile sınırlıdır. Turnuvaya her kategoride her okuldan 1 sporcu için asıl kayıt hakkı vardır. Okul türü Erkek Lisesi veya Kız Lisesi olması durumunda tek kategoriye 2 asıl sporcu kaydı yapılabilir. Turnuva son başvuru tarihi itibariyle, kategorilerdeki eksik kalan kontenjan diğer kategoriye aktarılabilir veya kategorilere her okuldan 1 sporcudan sonra yapılan yedek kayıtlar da değerlendirmeye alınabilecektir.
- Turnuvaya yedek sporcuların katılım durumu 17 Nisan 2018 Salı son başvuru tarihi sonrası toplam kontenjana göre değerlendirilip açıklanacaktır.
-Aşağıdaki online başvuru formu doldurulduktan sonra, başvuru formu çıktı alınarak okul müdürünün mühür ve imzalı olarak turnuva son başvuru tarihine kadar taratılarak turnuva organizasyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine gönderilecektir.

Banner - Market

tsf market_ban