banner isbank

Duyurular

İstanbul İl Temsilciliği 2017-2018- 2. Dönem Satranç Eğitimleri Başlıyor..

egitimTaksim'de bulunan İstanbul İl Temsilciliğinde çocuklara yönelik haftasonu eğitimleri 2. dönem eğitimleriyle devam ediyor. Eğitimler 2. kademe antrenörler Ayşe Ardahanlı ve Fatmanur Öney tarafından verilecektir. Sınıf kontenjanları 3-10 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte olup, ders dönemi 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde başlayacaktır. İlk dönem eğitmenlerle tanışma dersi ise 10 Şubat 2018 Cumartesi günü 11.00 - 13.00 arasında yapılacaktır. 
Başvuru için xlsöğrenci bilgi formu doldurulup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmelidir.
Eğitim programı, kurs ücreti, kurs eğitmenlerine eğitim programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul İl Temsilciliği 2017-2018 Dönemi Satranç Eğitimleri Başlıyor..

egitimTaksim'de bulunan İstanbul İl Temsilciliğinde çocuklara yönelik haftasonu eğitimleri başlıyor. Eğitimler 2. kademe antrenörler Ayşe Ardahanlı ve Fatmanur Öney tarafından verilecektir. Sınıf kontenjanları 3-10 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte olup, ders dönemi 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde başlayacaktır. İlk dönem eğitmenlerle tanışma dersi ise 7 Ekim 2017 Cumartesi günü 11.00 - 13.00 arasında yapılacaktır. 
Başvuru için xlsöğrenci bilgi formu doldurulup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmelidir.
Eğitim programı, kurs ücreti, kurs eğitmenlerine eğitim programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul İl Temsilciliği 2016-2017 - 2. Dönem Satranç Eğitimleri Başlıyor..

egitimTaksim'de bulunan İstanbul İl Temsilciliğinde çocuklara yönelik haftasonu eğitimleri 2. dönem devam ediyor. Eğitimler 2. kademe antrenörler Ayşe Ardahanlı ve Fatmanur Öney tarafından verilecektir. Sınıf kontenjanları 5-12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır.
Eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte olup, ders dönemi 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde başlayacaktır. İlk dönem eğitmenlerle tanışma dersi ise 18 Şubat 2017 Cumartesi günü 11.00 - 13.00 arasında yapılacaktır. 
Başvuru için öğrenci bilgi formu doldurulup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmelidir.
Eğitim programı, kurs ücreti, kurs eğitmenlerine eğitim programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Beyin Sporları Akademisinde Yeni Sezon Dersleri Başladı..

beyin sporlari_logoÇocuklara satrancı sevdirmeyi, genç yetenekleri keşfetmeyi ve onları uluslararası arenalarda büyük başarılar elde edecekleri bir konuma getirmeyi kendine misyon edinen Beyin Sporları Akademisi (Bahçelievler) yeni sezon eğitimlerine başladı. Eğitimlerle ilgili bilgi ve iletişim için iletişim bilgileri:
Beyin Sporları Akademisi Satranç Kulübü
Adres Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Cad. Ihlamurlu Sok. No:1 D:2-4 Bahçelievler
Tel: 212 539 00 58 & 535 889 58 63

Vakıf Bank Satranç Okulu Törenle Açıldı..

DSCN4115DSCN4138
Yeni kalesi VakıfBank Spor Sarayı’nı açan VakıfBank Spor Kulübü, bayan voleybolundan sonra satrançta da sporcu yetiştirmeye başlıyor. Ülkemize Voleybolda Dünya ve Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu kupası getiren VakıfBank satranç alanında da başarıyı hedefliyor..
VakıfBank Satranç Okulu 20 Kasım 2016 Pazar günü VakıfBank Spor Sarayında törenle açıldı. Açılış töreni VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, İl Temsilcisi Rıza Öney, Eyüboğlu Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Gürkan Deniz, TEB Krediler Bölüm Yönetici Nurcan Bedir, Üsküdar Satranç İlçe Temsilcisi Teoman Yaman, VakıfBank Satranç Okulu Eğitmeni Alparslan Ünal, milli sporcularımız ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
Satranç Okulunda 5-16 yaş aralıkları için yeni başlayanlara, orta seviye ve turnuva hazırlık gruplarıyla eğitim verilecek. Bunun dışında yetişkinler için de ayrı bir grup olacak. Satranç Okulu’nun açılış töreninde açıklamalarda bulunan VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren “Yeni tesisimizle birlikte yeni bir branşa daha destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun yanı sıra topluma faydalı birey, Türk sporuna yetenekli sporcu yetiştirme vizyonumuz doğrultusunda altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Ümit ediyorum ki, tıpkı voleybolda olduğu gibi satrançta da Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcuların gelişimine tanıklık ederiz” diye konuştu.
VakıfBank Satranç Okuluna çalışmalarında başarılar diliyor ve VakıfBank Spor Kulübüne satranca verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.
Açılış töreninnden fotoğraflar ve adres-iletişim bilgileri haberin devamında yayımlanmıştır.

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuvalar

banner eğitim