banner isbank

Duyurular

1. Kademe Antrenör Kursu 1-11 Ağustos 2018`de..

Duyuru1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu 1-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Bakırköy Uğur Anadolu Lisesi`nde düzenlenmesi planlanmıştır. Kursa ön kayıtlar e-devlet sitesinde başlamıştır. Program ve başvuru bilgileri haberin devamında yayımlanmıştır.
   pdfPROGRAM   BAŞVURU BİLGİLENDİRME    ULAŞIM   

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursları Bilgilendirme..

kurslar2018 yılında açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-devlet üzerinden "Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi" ne girilerek yapılacaktır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır (İstanbul için açılması planlanan antrenör kursları tarih ve yerleri il sitesinde kurs takvimi bölümünde yayımlanacaktır)
Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.
Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.
Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.
Kursa katılım ve başvuru adımlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

2. Kademe Antrenör Kursu 5-14 Eylül 2017`de Eyüp`de..

2.kademe eyup20172. Kademe Antrenör Kursu 5-14 Eylül 2017 tarihleri arasında Eyüp Halk Eğitim Merkezinde açılması planlanmıştır. Kurs 20-30 kursiyer ile sınırlıdır.
Başvurular başlamış olup, haberin devamındaki katılım dilekçesi doldurularak en son 14 Ağustos 2017 tarihine kadar aşağıdaki iletişim e-posta adresine ulaştırılmalıdır. En az 20 başvuru olduğunda katılımcı listesi yayımlanacak ve adayların kurs katılım bedeli olan 200 TL TSF hesabına yatırıp, dekont ve nüfus cüzdanı ön yüz fotokopisini iletişim e-posta adresine iletmeleri istenecektir.
Diğer gerekli evraklar ise 28 Ağustos 2017 Pazartesi`ye kadar İl Temsilciliğine teslim edilmelidir. Kursa katılmak isteyen 1. kademe antrenörlerimizin, kurs planlaması açısından en kısa zamanda müracatlarını yapmaları, başvuru formunu eksiksiz doldurarak iletmeleri gerekmektedir, en fazla 30 başvuru kabul edilecektir.
İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67  e-posta:   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
     pdf2. Kademe Gerekli Evraklar    docDilekçe    Başvuru Listesi-Program   

279.Dönem 1. Kademe Kursu Üsküdar'daydı...

IMG 1541
279. Dönem 1. Kademe Antrenör Kursu 29 Nisan - 14 Mayıs 2017  tarihleri arasında Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti. Mesut Atabay eğitmenliğinde yapılan kursa 30 kursiyer katıldı ve kurs sınavın ardından hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Şubat 2017 Kurs Takvimi..

Duyuru1. Kademe Antrenör Kursu 13-23 Şubat 2017 tarihleri arasında Büyükçekmece ilçesinde açılması planlanmıştır. Kurs kayıtları 12 Ocak 2017`de online kayıt yöntemiyle başlayacaktır.
 Kursa katılmak isteyen adaylar İl Temsilciliğine gerekli evraklarını getirmeli ve belgerini İl Temsilciliğine teslim etmiş adaylar sistemden online kayıt olmalıdır. Kurs kontenjanları 30-35 kursiyer ile sınırlıdır.
İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67    e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
    Gerekli Evraklar     S.S.S.   Kurs Takvimi-Program   Online Kurs Kayıt 

Banner - Market

tsf market_ban
banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase