banner isbank

Makaleler

AXIS AVM 3. UKD Satranç Turnuvası

axis logoAxis AVM (Kağıthane) tarafından 15-16 Mart 2014 tarihlerinde "AXIS AVM 3. UKD Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Turnuva 12 yaş ve altı sporcuların katılımına açıktır. A ve B kategorilerinde yapılacak turnuva toplam 100 sporcunun kontenjanlıdır. Turnuva kayıtları 7 Mart Cuma 11.00 dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinde online kayıt yöntemiyle başlayacaktır. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırması önemle rica olunur. Kontenjan sonrası kayıtlar (100 sporcudan itibaren) yedek kayıt olarak değerlendirilecektir.
DUYURU2: Turnuva sporcu listeleri yayımlanmıştır. Turnuva A kategorisi için yönerge 3ii. maddesinde belirtilen yeterli sporcu sayısı oluşmadığından, aynı madde uyarınca kategori yeniden düzenlenerek UKDli sporcular A kategorisi, UKD siz sporcular ise B kategorisi olarak düzenlenmiş ve listeler yayımlanmıştır.
Turnuva için yedek sporcularda kayıt yaptırdığından turnuvaya katılamayacak asıl listedeki sporcuların en kısa zamanda bu durumlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine bildirmelerini önemle rica ederiz.
Katılacak sporculara başarılar dileriz.
     pdfTurnuva Yönergesi      Sporcu Listeleri  

Banner - Market

tsf market_ban