banner isbank

Antrenör Kursları

İstanbul İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ve TSF İle GSGM mevzuatlarına bağlı olarak antrenör kursu düzenleme yetkisi sadece il temsilciliğine aittir.

Kursa katılmak için aşağıda belirtilen şartları sağlamış olmak ve gerekli belgelerin İl temsilciliğine getirilmesi gerekmektedir.

Kursların açılmasında aşağıdaki gibi 2 yol izlenir;

1. Yardımcı antrenör belgesi almak isteyen adaylar belgelerini il temsilciliği sekreterine getirir. Bölgelere göre gelen talepler değerlendirilerek ( Asya-Avrupa yakası ) yeterli sayıya ulaşıldığında (en az 30 kişi) kurs açılır. Adaylar katılacakları kursları resmi sitemizden Kurs Takvimi bölümünden seçerek online kayıt yaptırılar. ( 0212 249 41 67 ) İl temsilciliğine yapılan müracaat bir kursa özel olmayıp , herhangi bir kursa katılınabilir.
Ayrıca ilçenizde/bölgenizde kurs açılması için kurs ön talep formunu site üzerinden doldurarak kurs planlamasında talepler dikkate alınmaktadır. bkz. Kurs Ön Talep Formu

2. Bir bölgede/ilçede bilinen katılımcı sayısı fazla ise ( özellikle öğretmenler ) bağlı oldukları bölgede kurs yeri gösterdikleri takdirde , resmi yazışmalardan sonra o bölgede kurs açılabilir.Bunun uygunluğuna il temsilciliği karar verecektir. İl temsilciliği yeterli katılım olmadığı hallerde bu kurslarada ilave yapma hakkına sahiptir. Bu tür taleplerde detaylı bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Satranç İl Temsilciliği
(212) 249 41 67
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


- Başvuru Bilgileri
- Kurs Takvimi ve Sonuçları
- Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)